Położenie Parkingu Okęcie 16

Parking położony jest na granicy Raszyna i Warszawy - Okęcie w której jest zlokalizowany Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina.

Nasz parking położony jest w niedalekim sąsiedztwie lotniska Warszawa – Okęcie, ok. 10m jazdy. Wprawdzie Parking na Okęciu P4 jest na miejscu, ale jest jednocześnie bardzo drogi. Porównując pod względem finansowym parking na Okęciu P4 z naszym, w ciągu 14 dniowego zaparkowania mogą Państwo zaoszczędzić aż 180zł.

Gwarantując Państwu całodobowy dowóz i przywóz z lotniska sprawiamy że odległość od lotniska nie gra istotnej roli. Przywożeni i odbierani są Państwo bezpośrednio z pod wejścia do terminala.

Mało które parkingi przy Okęciu mogą zapewnić Państwu tak wysoki standard jakim my dysponujemy: utwardzona nawierzchnia parkingu, całodobowe oświetlenie, dozór kamer przemysłowych, solidne ogrodzenie, szlaban przy wjeździe, ubezpieczenie zaparkowanych aut w PZU, dobrze wyposażony socjalnie poczekalnia, klimatyzowany samochód transferowy i wiele innych. Jeśli mają Państwo jakieś pytania bardzo chętnie na nie odpowiemy: 510 270 150. Zapraszamy!

Wyznacz trasę

Przez całą dobę dla klientów naszego parkingu zapewniamy darmowy transfer na lotnisko i z lotniska na parking.
ParkingOkęcie czynny 24/h przez 7 dni w tygodniu. Rezerwacja pod numerem 510 270 150.
Zapraszamy na najlepszy parking na Okęciu!